2012. május 31., csütörtök

Versenyek

Sziasztok! Most pedig egy kicsit, szavazatot kunyerálni írok!:)
Először is, beneveztem Alexot az egyik női honlap kutya szépségversenyébe. Ami június 10-én véget ér. A rengeteg kutyából nagyon szépen tartjuk a 19. helyet, de mégis nagyon nagy a verseny, akármikor megelőzhetnek:) Szavazni óránként tudtok, itt:  http://www.noiportal.hu/noiportal_kutyaszepsegverseny/adatlap.180.html

Ma pedig, beneveztem a Kutya barátok oldal versenyébe is 3 képet. Itt az a lényeg hogy minél jobb százalék legyen, minél több szavazattal. Amiket értékelni lehet:
http://kutyabaratok.com/jatek/kep/309_spongyabob-kivegzese#kep
http://kutyabaratok.com/jatek/kep/308_puszi#kep
http://kutyabaratok.com/jatek/kep/307_alex#kep

Nagyon szépen köszönünk minden szavazatot!!!:)) (jelenleg odakint megy a vita egy nagy marhalábszár csonton....képet inkább nem teszek fel róla...:D )

3 megjegyzés:

  1. Szavaztam!!Nagyon jó képek!! :)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszönjük!:) És nincs mit a feliratkozásért, hiszen érdekel, mi történik veletek:)

      Törlés
  2. Ja és köszi,hogy feliratkoztál a blogunkra:-))))

    VálaszTörlés