2012. november 26., hétfő

..

Ismét itt... Alex növöget, bár most úgy veszem észre leállt a növekedése, de lehet hogy azért tűnik így, mert minden nap látom és már látványosan nem nagyon fog változni.
A kis segge tele van mindig levéllel:)
Mostmár elkezdtünk sétálgatni az utcán, már nem ugat, visít egyfolytában, csak ha lát valakit arra jönni, de remélem ezt is lassan megszokja.
A múltkor kicsúszott a póráz a kezemből és elkezdett elszaladni, de a saroknál tovább nem ment és visszajött, utána nagynehezen el bírtam őt kapni. Nagyon megijedtem. Még szerencse hogy senki és semmi nem jött akkor arra éppen. Mostmár talán ez sem fog megtörténni, mert vettem egy kicsivel vékonyabb pórázt, mert az előzőt éreztem hogy nem a tenyerembe való, de ez mostmár tökéletes:)
Szombaton megkapta a chipet is. Nem kellett így átvinni a városba, mert itt a községben rendeztek. Így sokkal egyszerűbb volt. Sok kutya volt, Alexka meg csak ugatta őket, nagyon feszült és ideges volt. Ahány tiszta fekete kutya volt az mind majdnem végigugatta. Bement szépen bátran a helységbe. Feltettem őt az asztalra na ott már nem volt annyira bátor, csak lesett, hogy mi lesz. Utána hazafele már jött szépen, nem is törődött a többi kutyával.
Szereti a rongyokat, a macskák dobozából kilopja és azzal szaladgál az udvarban, közben dobálja a fejét. Vannak ilyen bolondságai... de nem is ő lenne:)

2012. november 2., péntek

:'(

Kedd délben ,14év után örökre elment Rexike. Rettentően hiányzik és nagyon rossz az üres helyét látni. Vele nőttem fel..és mostmár végleg felnőttem azthiszem..:( Csak köszönettel tartozom Neki és mindig is szeretettel gondolok rá. Mert tőle jobb kutya nem hiszem, hogy valaha lett volna... Nagyon remélem, hogy most egy nagyon szép helyen van a kis lelke.....