2012. november 2., péntek

:'(

Kedd délben ,14év után örökre elment Rexike. Rettentően hiányzik és nagyon rossz az üres helyét látni. Vele nőttem fel..és mostmár végleg felnőttem azthiszem..:( Csak köszönettel tartozom Neki és mindig is szeretettel gondolok rá. Mert tőle jobb kutya nem hiszem, hogy valaha lett volna... Nagyon remélem, hogy most egy nagyon szép helyen van a kis lelke.....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése