2012. május 31., csütörtök

Versenyek

Sziasztok! Most pedig egy kicsit, szavazatot kunyerálni írok!:)
Először is, beneveztem Alexot az egyik női honlap kutya szépségversenyébe. Ami június 10-én véget ér. A rengeteg kutyából nagyon szépen tartjuk a 19. helyet, de mégis nagyon nagy a verseny, akármikor megelőzhetnek:) Szavazni óránként tudtok, itt:  http://www.noiportal.hu/noiportal_kutyaszepsegverseny/adatlap.180.html

Ma pedig, beneveztem a Kutya barátok oldal versenyébe is 3 képet. Itt az a lényeg hogy minél jobb százalék legyen, minél több szavazattal. Amiket értékelni lehet:
http://kutyabaratok.com/jatek/kep/309_spongyabob-kivegzese#kep
http://kutyabaratok.com/jatek/kep/308_puszi#kep
http://kutyabaratok.com/jatek/kep/307_alex#kep

Nagyon szépen köszönünk minden szavazatot!!!:)) (jelenleg odakint megy a vita egy nagy marhalábszár csonton....képet inkább nem teszek fel róla...:D )

2012. május 29., kedd

Alex első 11 hete

Alex az én kis fekete angol cocker spánielem 2012.03.08-án látta meg a napvilágot.
5 hetes korában hoztuk el. Az út egy részét végig sírta, de szerintem ez természetes. Az első napokban nagyon sokat sírt, hiszen hiányoztak a családtagok és szokatlan volt neki az új hely.
1 hét után sikerült összebarátkoznia a régi, lassan 14 éves öreg "rókával", Rexivel. Eleinte Rexi nagyon kerülte őt, pedig Alex nagyon szeretett volna játszani vele. Ahogy Alex egyszer elmorogta magát ott megtört a jég, és Rexit elkezdte érdekelni miféle kis fekete szőrgombóc van itt. Azóta sokat játszadoznak, néha van egy kis irigység is, van hogy 2 vagy több van valamiből és mindkettőnek ugyanaz kell vagy épp nem kell, csak a balhé kedvéért. Van hogy nem jó az együtt alvás, de utána csak egy házban alszanak, persze hogy a kisebben. :)
Időközben a 4 cicából egy barátságba fogadta. Vagy inkább a gyerekének hiszi?  Alex nyüstölte volna a macska meg húzta volna, de nem bírta őt el.
"Megáldotta" őt egy madár is evés közben nyakonlőtte. Rexi is áldását adta hogy X-es neve legyen. Egyik nap az X egyik szárát pisilte rá utána másnap a másikat.
Mostmár szépen növekszik, 3 kg 25 dkg-nál tart. Kezdünk kicsikét pórázon is menni, néha szépen megy utána megmakacsolja magát mikor rájön, hogy nem arra megyünk amerre ő szeretné.
Így teltek ezek a hetek nagy vonalakban. Most beszéljenek a képek és a videók: